Ahoj! Vítám vás...

Ahoj,

vítám vás na svých webových stránkách. Jmenuji se Josef Jakab. Vystudoval jsem elektrotechnickou fakultu v Brně a posléze jsem začal pracovat v IT. Práce v tomto oboru mě spolu s nástupem digitální techniky do téměř všech oblastí lidské činnosti nakonec přivedla k zájmu o digitální fotografii. Zpočátku jen jako nadšeného fotoamatéra, s odstupem doby mě však fotografování zaujalo natolik, že jsem mu věnoval a stále věnuji více volného času. V současnosti můžu říci, že zájem o fotografii jako takovou je pro mě největším koníčkem.

Výhody

 • 1 Dostupné ceny

  Ceny za půlden (7h) již od 7000 Kč. Více se dozvíte v ceníku svatebního focení, případně v sekci Služby a ceníky na úvodní stránce.

 • 2 Spolehlivost

  Maximání snaha dostát za všech okolností svým závazkům a očekáváním zákazníků.

 • 3 Přizpůsobivost

  Ochota co nejvíce vyjít vstříc požadavkům zákazníků různého charakteru (kreativním, technickým, organizačím atd.)

Fotovýbava

 • Fotoaparáty
  Canon EOS 5D Mk IV
  Canon EOS 6D (záložní)
 • Objektivy
  Canon EF 16-35 mm f/4L IS USM
  CANON EF 35MM F/2 IS USM
  Canon EF 50mm f/1.4 USM
  Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM
  Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM
 • Blesk
  Canon Speedlite 580 EX II

Reference

 • "Náš svatební den je a bude pro nás nezapomenutelný hlavně díky nádherně propracovaným, originálním a nápaditým fotkám, které nás naprosto nadchly, a které nás dokonale vystihují. Spolupráce s Jožkou byla úžasná, na všem jsme se domluvili, nic nebyl problém, fotil stále a ani jsme o něm nevěděli. Rádi se s fotkama chlubíme a jako fotografa jej vřele a moc rádi doporučujeme..."
  Denisa
 • "Náš svatební den byl jeden z nejhezčích, který jsme v životě zažili a to i díky vynikající práci Jožky Jakaba, který byl naším fotografem. Trochu jsme se báli, že focení na svatbě bude časově náročné a únavné, ale díky jeho perfektní přípravě a skvělému přístupu to nakonec byla jedna z nejzábavnějších částí dne. A fotografie naprosto úžasné. Často a rádi si je se ženou prohlížíme a vzpomínáme na všechny krásné chvíle našeho svatebního dne. Vřele doporučujeme :-) "
  Jarek a Petra Tomčalovi
 • Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali za překrásné fotky našeho svatebního dne. Joška je naprostý profesionál a zároveň ten nejskromnější člověk, kterého známe. Dokázal naprosto splynout s davem a jeho fotky zachytily atmosféru celého svatebního dne, aniž bychom pocítili, že stojíme před objektivem. Zpracováním prezentace doplněné hudbou, vytvořil z fotek celý příběh, který nezúčastněným přiblížil náš svatební den a některým zúčastněným vehnal slzy do očí. Jošku jako svatebního fotografa naprosto doporučujeme, jeho fotky jsou pro nás nádhernou vzpomínkou na náš nejkrásnější den v životě. Jeho cena je naprosto pohádková a výběr Jošky jako svatebního fotografa byla tou nejlepší volbou.
  Jana a Radim Šišperovi

User Login