Vítejte!

Vítám vás na svých nových webových stránkách.

Co zde najdete? Kromě základních informací o mé osobě především fotografie z mého svatebního portfolia, ale i z jiných fotografických žánrů.

Fotografie jsou prezentovány ve dvou sekcích, „Galerie“ a „Blog“.

Sekce „Galerie“ obsahuje menu, které je dále děleno do kategorií podle fotografických žánrů. Tato sekce bude  trvalejšího charakteru a fotografie v ní zahrnuté  by měly  svým výběrem reprezentovat  tvorbu v jednotlivých žánrech a podávat o ní jakýsi ucelený přehled. Aktualizace fotografií v této sekci bude prováděna za delší období po nafocení většího počtu nových fotografií v dané kategorii.

Sekce „Blog“ naproti tomu obsahuje fotografie z konkrétních focení prezentované formou článků(blogů). Jednotlivé články pak obsahují nejen daleko více fotografií než je schopna pojmout sekce „Galerie“, ale třeba i doplňující informace k daným focením (např. o místě focení, jeho průběhu apod.). Jednotlivé články s fotografiemi je pak možné ohodnotit či k nim přidat komentář. Články je také možné filtrovat podle kategorií či vyhledávat v archivu. Články, resp.fotografie do této sekce budou přidávány postupně a častěji než v sekci „Galerie

K ostatním sekcím menu není asi potřeba mnoho dodávat. Na "Úvodní stránce" najdete krom jiného i rychlý přehled nejnověji přidaných fotografií a v sekci „Kontakt“ formulář pro odeslání zprávy/dotazu/připomínky na můj mail.

Doufám, že se Vám stránky i fotografie na nich prezentované budou líbit a přeji Vám příjemné prohlížení.

 

Josef Jakab

 

Novinky

User Login