Ahoj! Vítám vás...

Ahoj,

vítám vás na svých webových stránkách. Jmenuji se Josef Jakab. Vystudoval jsem elektrotechnickou fakultu v Brně a posléze jsem začal pracovat v IT. Práce v tomto oboru mě spolu s nástupem digitální techniky do téměř všech oblastí lidské činnosti nakonec přivedla k zájmu o digitální fotografii. Zpočátku jen jako nadšeného fotoamatéra, s odstupem doby mě však fotografování zaujalo natolik, že jsem mu věnoval a stále věnuji více volného času. V současnosti můžu říci, že zájem o fotografii jako takovou je pro mě největším koníčkem.

Touha zdokonalovat se, získávat informace a v neposlední řadě inspiraci mě přivedla do rekvalifikačního kurzu na Škole kreativní fotografie v Praze. Po jeho absolvování jsem se fotografiím věnoval stále intenzivněji. Přes fotografování vlastní rodiny, přátel a známých, přes snahu vyjádřit fotografií své pocity a zrealizovat konkrétní záměry jsem se nakonec dostal až k založení vedlejší fotografické živnosti. Jako hlavní fotografickou specializaci jsem si vybral svatební fotografii. Právě mix reportážní, portrétní a kreativní fotografie, který s sebou nese zachycení svatebního dne, mě baví nejvíc. Zabývám se však i fotografiemi portrétními a rodinnými. Mám rád dobře, kvalitně odvedenou práci a zajímavé nápady, o což se ve svých fotografiích snažím.

Zvu vás tedy k prohlídce mých stránek. Pokud vás moje práce osloví a fotografie se vám budou líbit, neváhejte a přejděte na kontaktní formulář.

Děkuji za pozornost.

Josef Jakab

Výhody

  • 1 Dostupné ceny

    Ceny za půlden (7h) již od 7000 Kč. Více se dozvíte v ceníku svatebního focení, případně v sekci Služby a ceníky na úvodní stránce.

  • 2 Spolehlivost

    Maximání snaha dostát za všech okolností svým závazkům a očekáváním zákazníků.

  • 3 Přizpůsobivost

    Ochota co nejvíce vyjít vstříc požadavkům zákazníků různého charakteru (kreativním, technickým, organizačím atd.)

User Login